Web sitemize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Hatırlatmak isteriz ki; bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız. TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. sitenin sahibi sıfatıyla site içinde yer alan bütün ürün ve hizmeti, bilgi ve malzemeyi önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Sitenin teknik yapısına, içeriğine, diğer site kullanıcılarının bilgisayarlarına zarar verecek ya da vermesi muhtemel her türlü bilgisayar virüsünü veya başka zararlı unsur içeren bilgi, yazılım, program ya da site içeriği ve sitenin amaçlarıyla bağdaşmayan seks, hakaret, küfür, şiddet, politika, yasadışı unsur içeren, suç teşkil eden ya da cezai veya hukuki takibi yapılabilecek her türlü malzemenin gönderilmesi yasaktır.

Telif Hakkı

Bu sitenin tüm içeriği; metin, grafik, logo, resimler, fotoğraflar, şekiller, teknik ve bilimsel çizimler, sesli-görüntülü klipler, animasyon ve video kayıtları, programlar, her türlü teknik unsur, bunlarla sınırlı kalmamak ve bunlara bağlı her türlü hak da dahil olmak üzere halen yürürlükte ve gelecekte yürürlüğe girecek tüm Türkiye Cumhuriyeti Mevzuatı, Site ve içeriği ile doğrudan veya dolaylı olarak ilgili tüm Uluslararası Mevzuat ile koruma altında bulunmaktadır. Yukarıda belirtilen unsurların TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı, aynen ya da değiştirilerek kullanımı, iktibası, kopya edilmesi, çoğaltılması, dağıtılması, başka bilgisayara yüklenilmesi, iletilmesi, değiştirilmesi, ticari amaçla elde bulundurulması, belirtilen eylemlerin teşviki ve bunlarla sınırlı kalmamak ve bunlara bağlı her türlü haksız eylem yasaktır.

Marka

Sbarro International, TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş., iştirakleri veya grup şirketleri ile www.sbarro.com.tr sitesinde yer alan tüm logo, grafik, dizayn, mal ve hizmetler Türkiye'de ve dünyada tescil edilmiş olup yürürlükte ve gelecekte yürürlüğe girecek tüm Türkiye Cumhuriyeti Mevzuatı, ilgili tüm Uluslararası Mevzuat ile koruma altında bulunmaktadır. Aksi belirtilmediği sürece 3ncü şahıslar tarafından kopyalanamaz ve kullanılamaz.

Güvenlik

Saklanan bilgilerinizin yanlışlıkla veya kasten üçüncü şahıslar tarafından ele geçirilerek kötüye kullanılması, çoğaltılması, başka şahıslara kullanılmak üzere gönderilmesi, tahrip edilmesini önlemek amacıyla Sitemiz sürekli yenilen ve iyileştirilen bir koruma sistemiyle donatılmıştır. Ancak tüm bu koruma sistemlerine rağmen bu bilgilerin başka kişilerin eline geçmesinden ve kullanılmasından TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş., iştirakleri veya grup şirketleri, Sbarro International ve tüm bu belirtilen firma çalışanlarının hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Sorumluluk

TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş., iştirakleri veya grup şirketleri, Sbarro International’ın ve tüm bu belirtilen firma çalışanlarının, site kullanıcılarının site ve içeriği ile ilgili olarak doğabilecek doğrudan veya dolaylı hiçbir zararından sorumluluğu bulunmamaktadır.

Uygulanacak Hukuk

Bu site TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.'ne ait olup Sbarro International’ın izniyle yaratılmış ve işletilmektedir. Site ve site içeriği ile ilgili her türlü uyuşmazlığın çözümünde Türk maddi ve usul hukuku uygulanır ve münhasıran Türk mahkeme ve icra daireleri yetkilidir.