Sbarro hakkındaki yayın ve haberleri, ayrıca şirketimiz tarafından yapılan duyuruları yıllara göre segmente edilmiş şekilde buradan takip edebilirsiniz.

Sbarro®’dan, 3 Yeni Efsane Lezzet!

TAB Gıda güvencesiyle hayatın en lezzetli dilimini sunan Sbarro®, pizza severlere yeni tatlar sunmaya devam ediyor. Tavuklu Barbekü Pizza, 4 Peynirli Pizza, Anadolu Pizza; özenle seçilmiş malzemeleri ve Sbarro® yorumuyla hazırlanan hamuruyla damaklarda efsane tatlar bırakacak!

Dokümanı indirmek için tıklayınız.

Sbarro® Turka Serisi’nden Kıymalı Pide!

TAB Gıda güvencesiyle hayatın en lezzetli dilimini sunan Sbarro®, Turka Serisi ile geleneksel tatları, lezzet tutkunlarına sunuyor. Çıtır hamuru, nefis dana etinden yapılan kıyması ile tam 50 cm'lik dev kıymalı pide, Sbarro® müdavimlerine lezzet şöleni yaşatıyor!

Dokümanı indirmek için tıklayınız.

Çocuklar Sömestr Tatilinin Tadını Sbarro®’da Çıkaracak!

TAB Gıda güvencesiyle hayatın en lezzetli dilimini sunan Sbarro®, sömestir tatilinde de en çok ziyaret edilen restoranlardan oluyor. Sömestir tatiline özel hayata geçirilen kampanya ile çocuklar ve ebeveynler, Sbarro® XL Destansı Pizzalar ile aile boyu pizza lezzeti yaşıyor. Sömestir boyunca XL Destansı Sucuklu Pizza ve XL Destansı Sosisli Pizza sadece 25,95 TL.

Dokümanı indirmek için tıklayınız.