Sbarro hakkındaki yayın ve haberleri, ayrıca şirketimiz tarafından yapılan duyuruları yıllara göre segmente edilmiş şekilde buradan takip edebilirsiniz.

Sbarro® 2 Binden Fazla Minik Ustaya Pizza Eğitimi Verdi

Türkiye genelinde 30’dan fazla ildeki 90’a yakın restoranı ile lezzetli pizza dilimlerin adresi Sbarro®, Bursa Bilim Şenliği’nde düzenlediği' Pizzacı Aktivitesi ile 2 bin 250 çocuğa uygulamalı pizza eğitimi verdi.

Dokümanı indirmek için tıklayınız.

Sbarro®'dan Ramazan Ayında Gurme Bir Lezzet "Piderro"

Sbarro®, Akdeniz ve Anadolu lezzetlerinin harmanlandığı Piderro’lu Ramazan menüsü ile sofraları şenlendirmeye geliyor.

Dokümanı indirmek için tıklayınız.

Sbarro®’dan Yepyeni Lezzet: Gurme Piderro

Birbirinden taze ürünleri ve lezzetli yemekleri İtalyan esintisi ile birleştirerek dünyanın dört bir yanındaki pizza tutkunlarına ulaştıran Sbarro®, Akdeniz ve Anadolu lezzetlerini harmanladığı yeni ürünleri ile damaklarda lezzet fırtınası yaratacak. Kavurmalı, kıymalı ve pastırmalı alternatifleri ile ilk defa satışa çıkacak olan “Gurme Piderro” tüm Sbarro® ürünleri gibi dana etinden kaliteli şarküteri ürünleri kullanılarak hazırlanıyor.

Dokümanı indirmek için tıklayınız.

“Tıkla Gelsin Artık Cepte” “Tıkla Gelsin’in Android ve IOS uygulaması yayında”

Burger King®, Popeyes®, Sbarro®, Arby's® ve Usta Dönerci® gibi markalarının online sipariş sitesi Tıkla Gelsin, App Store ve Google Play Store´da yayınlandı.

Dokümanı indirmek için tıklayınız.

Sbarro®’dan Kırık Kalplere Lezzetli Sevgililer Günü Sürprizi

Nefis İtalyan lezzetlerinden vazgeçemeyenlerin adresi Sbarro® Sevgililer Günü’nü yalnız geçiren pizza severleri unutmadı. Sbarro®’nun 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel olarak hazırladığı “Kalbi Kırık Pizza” 1 litre Pepsi ile birlikte sadece 19,95 TL ile satışa sunuluyor. Yılın en romantik gününde bu enfes lezzeti tatmak için en yakın Sbarro®’ya uğrayabilirsiniz.

Dokümanı indirmek için tıklayınız.

Sbarro® Pizza Atölyesi ile Minik Aşçıları Sevindirmeye Devam Ediyor

Dünyanın en büyük pizza restoran zincirlerinden biri olan Sbarro®, Türkiye çapında düzenlediği pizza yapım aktiviteleriyle çocukları sevindirmeye devam ediyor. Bugüne kadar binlerce çocuğa ulaşan Sbarro® pizza atölyesine miniklerin ilgisi her geçen gün artıyor.

Dokümanı indirmek için tıklayınız.