Sbarro hakkındaki yayın ve haberleri, ayrıca şirketimiz tarafından yapılan duyuruları yıllara göre segmente edilmiş şekilde buradan takip edebilirsiniz.

Sbarro® Türkiye'deki değişim rüzgarı globali sarıyor

Geleneksel Napoli lezzetlerini Türk halkının beğenisine sunan Sbarro’nun Türkiye restoranlarında başlattığı yatırımlar globale de örnek oldu.

Dokümanı indirmek için tıklayınız.

Sbarro®’dan Tereyağı ve Limon ile Marine Edilmiş Enfes Lezzet : Chicken Francese

2007’den bu yana TAB Gıda bünyesinde Türk halkıyla nefis İtalyan lezzetlerini buluşturan Sbarro®, Fransız usulü tavuk lezzeti “Chicken Francese”yi müdavimlerinin beğenisine sunuyor.

Dokümanı indirmek için tıklayınız.

Sbarro®’dan 3 kişilik Süper Teklif

Nefis İtalyan lezzetlerini Türkiye’deki müşterileriyle buluşturan Sbarro®, pizza müdavimlerine süper bir teklif sunuyor. Aileniz, arkadaşlarınız ve bütün sevdiklerinizle birlikte tadına varacağınız doyurucu İtalyan lezzetlerine bu özel avantajla sahip olabileceksiniz.

Dokümanı indirmek için tıklayınız.

Sbarro®’dan Ramazan’a özel doyurucu  “Mega Menü”

İtalyan lezzetlerinden vazgeçemeyenlere müjde! Nefis İtalyan lezzetlerini müşterileri ile buluşturan Sbarro®, Ramazan ayında da pizza severleri leziz, doyurucu ve ekonomik Mega Menü ile sevindiriyor. Sbarro®, Ramazan ayına özel hazırladığı Ramazan menüsü ile sofraları ziyafete dönüştürüyor.

Dokümanı indirmek için tıklayınız.

Dünya Engelliler Haftası'nda  TAB GIDA ailesi bir araya geldi

“Dünya Engelliler Haftası” nedeniyle düzenlenen programda TAB GIDA ailesi bir araya geldi. TAB GIDA’dan üst düzey yöneticilerin katıldığı program keyifli dakikalara sahne olurken, TAB GIDA iştiraki restoranlarda çalışan engelli personellere yemek verildi.

Dokümanı indirmek için tıklayınız.

TAB Gıda 2014’de de Ödüllere Doymadı!

2014 yılını birçok yenilikle kapatan TAB Gıda, başarılarını aldığı ödüllerle pekiştiriyor. 2014 Peramoda ödül töreninde yılın “En başarılı hızlı servis restoran zinciri” ödülüne layık görülen TAB Gıda, Popeyes® restoran zincirleri ile Popeyes®  Louisiana Kitchen tarafından “Fark yaratan marka” küresel ödülünün sahibi oldu.

Dokümanı indirmek için tıklayınız.