Sbarro hakkındaki yayın ve haberleri, ayrıca şirketimiz tarafından yapılan duyuruları yıllara göre segmente edilmiş şekilde buradan takip edebilirsiniz.

Nefis İtalyan Lezzetleri 4.75 TL’ye Sbarro® 'da sizleri bekliyor!

Nefis İtalyan lezzetlerini müşterilerine sunan Sbarro®, tutkunlarını yine özel bir kampanya ile buluşturuyor.

Dokümanı indirmek için tıklayınız.

Sbarro® Lezzetleri Mega Menü’de toplandı.

Gerçek İtalyan lezzetini müşterileri ile buluşturan Sbarro® ’nun birçok lezzetini bir araya getiren Mega Menü; pizza, spagetti, wrap, salata ve içeceği bir arada sunuyor. Mega Menü lezzetli ve doyurucu içeriğinin yanı sıra uygun fiyatıyla da dikkat çekiyor.

Dokümanı indirmek için tıklayınız.

Sbarro® ’dan Ramazan’da Mega Lezzet Mega Menü’de!

Gerçek İtalyan lezzetlerini müşterileri ile buluşturan Sbarro®, zengin menüsü ve uygun fiyatları ile şimdi de Ramazan’ın gözdesi. Sbarro® Mega Menü’süne; 1 ultra Sbarro® dilimi pizza, 1 spaghetti, 1 salata, 1 wrap , 1 orta boy içecek gibi birbirinden lezzetli seçeneklerinin yanı sıra bir de Ramazan’a özel çorbasını ekleyerek mideleri olduğu kadar gözleri de doyuracak Ramazan’a özel bir menü hazırladı.

Dokümanı indirmek için tıklayınız.

TAB Gıda’ya Büyük Ödül : 2010 Yılının ‘En Başarılı Franchisee’ı

TAB Gıda, Sbarro’daki başarılı operasyonları nedeniyle “2010 Yılının En Başarılı Franchisee” ödülünün sahibi oldu.

Dokümanı indirmek için tıklayınız.

Popeyes® ve Sbarro® ’dan Soğuk Kış Günlerinde Sıcacık bir Kampanya

Taze İtalyan Lezzetlerinin temsilcisi Sbarro® ve Louisiana Mutfağı’nın eşsiz lezzetlerini müşterileriyle buluşturan Popeyes® lezzetli ve doyurucu menülerinin yanında kahve sevenlere sıcacık bir kampanya sunuyor.

Dokümanı indirmek için tıklayınız.

"Küçük" fiyatına 2 kişilik ziyafet

Pizzayı yeniden yorumlayan Sbarro, yepyeni ve lezzetli alternatifler sunmaya devam ediyor. İtalyan mutfağının Türkiye’deki temsilcisi ve pizzada lezzetin adresi Sbarro®  MidPizza’sı ile 2 kişilik bir ziyafet sunuyor. Bu doyurucu ziyafete 2 adet orta boy içecek de dahil. Sbarro MidPizza ve 2 adet orta boy içecek sadece 10,95 TL’den satılıyor.

Dokümanı indirmek için tıklayınız.