Sbarro hakkındaki yayın ve haberleri, ayrıca şirketimiz tarafından yapılan duyuruları yıllara göre segmente edilmiş şekilde buradan takip edebilirsiniz.

Kankanı Kap Sbarro® ’ya Gel!

İtalyan mutfağının lezzetlerini Türk tüketicisiyle buluşturan Sbarro® Kankanı kap da gel kampanyası ile sizleri restoranlarına bekliyor. Arkadaşları ile Sbarro® 'ya gelen müşteriler Kankanı kap da gel kampanyası ile avantajlı fiyata lezzetli bir ziyafeti paylaşacaklar.

Dokümanı indirmek için tıklayınız.

Sbarro® ’dan ezber bozan bir lezzet: Pizzayı hiç böyle “tatlı” yemediniz!

Sbarro® ’nun nefis pizza tabanı üzerine bolca sürülen Nutella ile hazırlanan Nutellalı Pizza’nın bir benzeri daha bulunmuyor. İki İtalyan lezzetini pizzada buluşturan Sbarro®, yenilikçi ve lezzetli ürünüyle oldukça iddialı…

Dokümanı indirmek için tıklayınız.

"Küçük" fiyatına üç kişi doyar!

Pizzayı yeniden yorumlayan Sbarro®, yepyeni lezzet ve seçenek alternatifler sunmaya devam ediyor. İtalyan mutfağının Türkiye’deki temsilcisi ve pizzada lezzetin adresi Sbarro®  ‘orta’ boy pizzası ile 2 veya 3 kişilik arkadaş grubuna ‘doyma’ garantisi veriyor.

Dokümanı indirmek için tıklayınız.

İftar Her şeyi Tam İster, Sbarro® İster!

Gerçek İtalyan lezzetlerini müşterileri ile buluşturan Sbarro®, zengin menüsü ve uygun fiyatları ile şimdi de Ramazan’ın gözdesi. Sbarro®, birbirinden lezzetli seçeneklerine geleneksel Alaca çorbası ve serinletici Maraş dondurmasını da ekleyerek mideleri olduğu kadar gözleri de doyuracak Ramazan’a özel bir menü hazırladı.

Dokümanı indirmek için tıklayınız.