Sbarro hakkındaki yayın ve haberleri, ayrıca şirketimiz tarafından yapılan duyuruları yıllara göre segmente edilmiş şekilde buradan takip edebilirsiniz.

Sbarro® ’da Şimdi ‘Günün Pizzası’ Zamanı

Sbarro® ’da lezzetli sürprizler bitmiyor. İtalyan mutfağının birbirinden lezzetli pizzalarını, pizza severlerin beğenisine sunan Sbarro®, kendinizi İtalya’da hissettirecek lezzetleri,  “Günün Pizzası” kampanyasıyla sunuyor.

Dokümanı indirmek için tıklayınız.

Yepyeni bir İtalyan Lezzeti: Sbarro®

İtalya’dan gelen müthiş pizza ve makarna çeşitlerini, tatlılarını, zengin salatalarını, keyifli bir ortamda sunan Sbarro® ile İtalyan mutfağı hızla hayatımıza giriyor…

Dokümanı indirmek için tıklayınız.

Sbarro® Türkiye’ye Büyük Ödül

Sbarro® Türkiye, hızlı gelişimi ve başarılı çizgisi sayesinde, “2008 Franchise of the year” ( Yılın Franchise’i) ödülünü almaya hak kazandı. Ödülü TAB Gıda Genel Müdürü Sn. Caner Dikici, 28 Nisan’da Türkiye’ye gelen Sbarro® Dünya Başkanı Sn. Peter Beaudrault’un elinden alacak.

Dokümanı indirmek için tıklayınız.

Sbarro® ’da Menünüz Mega, Ramazan Hediyeniz Çorba!

İtalyan mutfağının lezzetlerini Türk tüketicisine sunan Sbarro®, Ramazan ayında da lezzetli mi lezzetli bir menü sunuyor. Gerçek İtalyan lezzetinin Türk damak tadının mükemmel lezzeti ile birleştiği Mega Menü, Ramazan ayına özel çorba hediyesiyle sizleri mükellef bir Ramazan sofrasıyla buluşturuyor.

Dokümanı indirmek için tıklayınız.